Ziyaret

KEMAV Başkanımız İsmail Yücel, Kemaliye Belediye Başkanımız Mehmet Karaman ve AK Parti Kemaliye İlçe Başkanımız Gültekin Karadağ’la birlikte; kaliteli üretimi ve hizmetleriyle İstanbul’a tat veren hemşehrimiz Ramazan Coşkun’un Sultangazi’deki ASILTAT işletmesini ziyaret ettiler.

Toplantı

Kemaliye Kaymakamımız Mustafa İlhan, Belediye Başkanımız Mehmet Karaman ve AK Parti Kemaliye İlçe Başkanımız Gültekin Karadağ’ı; Yönetim Kurulu Üyemiz Bekir Taner Ateş’in iş yerinde misafir ettik. KEFTUD Başkanımız Murat Akoğlu ve önceki dönemlerde KEMAV Yönetim Kurulunda görev yapmış değerli dostlarımızın da katıldığı toplantıda Şenlik hazırlıklarını ve Kemaliye’nin geleceğini konuştuk. Misafirperverliği için Bekir Taner Ateş’e ve Ateş İplik Ailesine teşekkür ederiz.

Geri Sayım Başladı

KEMAV Yönetim Kurulu Mayıs Ayı toplantısı yapıldı.
29 Haziran-02 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 40 ıncı Erzincan Kemaliye Kültür ve Doğa Sporları Şenlikleri için geri sayım başladı.

Çocuklar Çiçektir 16-24 Nisan 2019

Kemaliye Milli Eğitim Müdürlüğü ve KEMAV işbirliğinde, artık geleneksel hale gelen “Çocuklar Çiçektir” bahar etkinliği gerçekleştirilmiştir. 16 Nisan’dan başlayarak okul içi ve dışı çeşitli sportif yarışmalar, satranç gibi zeka oyunları ve kültürel etkinlikler, sokak oyunları, çevre temizliği etkinliği, HAAMYO öğrencileri tarafından rekreasyon ve animasyon oyunları gösterisi, gençlik korosu ile ritim grubu seçme ve çalışmaları gibi birçok etkinlikte çocuklarımız ve gençlerimize hoş vakit geçirmekle birlikte bilmedikleri yönlerini ve becerilerini keşfetmede yardımcı olmaya ve yol göstermeye yönelik birçok etkinlik düzenlenmiştir.

Bu etkinlikler kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da Kemaliye’de Doğru Meslek Seçimi” konulu konferans gerçekleşmiştir. Konferansta gençlerimize kendi kişisel becerileri, tecrübe ve ilgi alanları çerçevesinde doğru meslek tercihinde bulunmalarında yol göstermek ve bilgilendirmek üzere Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nden Dr. Öğr. Seçil Önderoğlu Keskin gençlerimizin gelecekteki yaşamlarında doğru meslek seçiminin önemini aktarmıştır. Ayrıca ilgili öğrencilerle birebir görüşme gerçekleştirmiştir. Kendisine Kemaliyeli gençler adına teşekkür ederiz.

Başta Kemaliye Kaymakamı Sn. Mustafa İlhan’a, Kemaliye Belediye Başkanı Sn. Mehmet Karaman’a, Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kuleli ile birlikte Kemaliye Hacı Ali Akın Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Zeynep Buyuk, Erzincan Üzümlü Ortaokulundan müzik öğretmeni Gizem Togay, Eğin İstiklal Ortaokulu öğretmenlerinden Biryar Kahraman Gültekin ve Büşra Yakar, Kemaliye İmam Hatip Okulu öğretmenlerinden Nuriye Musaoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.
Son olarak da bu etkinlikleri mümkün kılan değerli bağışçılarımıza minnetimizi sunarız.

       

 

Fotoğraf Sergisi

Kemaliye Karma Fotoğraf Sergisi açıldı. Açılışa KEMAV Başkanımız İsmail Yücel ve KEMAV Yönetim Kurulu Üyelerimiz de katıldı.
Sergide Semiha Garip, Tarık.Saraçoğlu, Etem Kılıç, Tuba Ayhan Kurdik, Serhat Gezici, Cevat Can Nas, Latif Yalçıner, Murat Eser, Abdullah Alptekin’in fotoğrafları yer aldı.

 

Ziyaret

KEMAV Başkanımız İsmail Yücel ve KEMAV Yönetim Kurulu Üyeleri Kemaliye Belediye Başkanımız Mehmet Karaman’ı makamında ziyaret ederek kutladı.
Ziyarete Kemaliye Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.